тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

Глюкометри ✔Ціна ✔Відгуки ✔Опис

Глюкометр - це медичний прилад, що вимірює рівень глюкози в крові людини, або апарат для вимірювання цукру в крові. На сьогодня глюкометр це головний прилад самоконтролю людей, хворих на цукровий діабет. Дехто називає апарат для вимірювання цукру в крові. За допомогою глюкометра визначають рівень глюкози в крові і, на підставі отриманих даних, вживають заходи для компенсації порушень вуглеводного обміну.глюкометр апарат для вимірювання цукру в крові

Ви маєте намір обміняти свій старий, непрацюючій глюкометр  або купити глюкометр -  дзвоніть нам - ми проконсультуємо.

Глюкометри - прилади для проведення експрес-аналізу в домашніх умовах. Головна мета його використання - відстежити динаміку зміни рівня глюкози в крові, тобто "нижче норми", "в межах допустимого" або " вище". Показники нормального рівня для кожного пацієнта свої(враховуючи особливості і тяжкість захворювання діабетом), їх встановлює доктор. Глюкометр же дозволяє в домашніх умовах стежити, щоб рівень глюкози не виходив за рамки нормального рівня і своєчасно реагувати на зміни. 

Вибір глюкометра, досить непросте завдання - усі моделі глюкометрів розробляються з урахуванням особливостей здоров'я діабетиків (людей з цукровим діабетом 1 і 2-го типу) великий екран, простота використання, мінімум дій (включення, перевірка, калібрування і так далі) Точність виміру глюкометра більшою мірою залежить від параметрів довкілля, чим від конкретної моделі або виробника.

Усі глюкометри можна підрозділити на три умовні категорії:

  • глюкометри для літніх людей, що хворіють на діабет
  • глюкометри для молодих людей з цукровим діабетом
  • глюкометри для людей без діабету   

Глюкометри для літніх людей затребувані найбільше. Такі глюкометри мають бути простими і надійними. Надійність - це міцний корпус, великий екран, мінімальне число рухливих механізмів, які можуть зламатися. Простота - розмір, кодування тест-полосок чіпом, але ніяк не введенням цифр кнопками. До обов'язкових критеріїв можна віднести невисоку вартість приладу і тест-полосок, а також відсутність тих характеристик, які літній людині, як правило і зовсім не потрібні: зв'язок з комп'ютером, величезний об'єм пам'яті, розрахунок середніх показників, висока швидкість виміру цукру в крові.

На сьогодні в Україні є достатній вибір глюкометрів. Від вже добре зарекомендовавшиш себе приладів до нових, сучасних з автоматичним кодуванням тест-полосок. При першій купівлі глюкометра вибір робити краще за рекомендацією доктора, і краще пару моделей глюкометрів. Або за порадою тих, хто вже має досвід вибору і купівлі глюкометра. Можна знайти інформацію на форумах від тих, хто вже спробував різні прилади.

Глюкометр ціна в Київі магазин dia-test.kiev.ua

 Все частіше виробники глюкометрів впроваджують технології безкодового використання тест смужок. Тобто при початку нової упаковки тест смужок глюкометр не потрібно перенастроювати. Що значно спрощує процедуру аналізу.

  Для всіх просто не існує ідеального глюкометра. У кожної людини є свої переваги і побажання про те, якими повинен володіти найкращий глюкометр характеристиками. У кожному глюкометрі закладений діапазон помилки виміру 20%%  (згідно ISO 15197), тому результати виміру глюкози крові на різних приладах і лабораторії одночасно можуть дещо відрізнятися. Також слід мати на увазі, що в 5%% випадків помилка при вимірі може перевищити 20%. Крім того, багато сучасних глюкометрів показують рівень глюкози в плазмі, що вище даних лабораторії для капілярної крові на 11-15%. При виборі глюкометра потрібно обов'язково порахувати, скільки в місяць вам потрібно тест-смужок.

Глюкометри розрізняються за об'ємом потрібній для аналізу краплі крові і за швидкістю отримання результату. Більшість приладів забезпечена пам'яттю, яка дозволяє зберігати результати вимірів і обчислювати середнє значення свідчень. Наш інтернет магазин здійснює продаж глюкометрів і витратних матеріалів. Ви можете купити глюкометр безпосередньо в магазині або замовити товар з доставкою. Наші співробітники допоможуть упізнати відмінності різних глюкометрів, щоб було легше вибрати потрібний Вам і дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять Вас.

Службою доставки "Нова Пошта" доставка глюкометра займає 1 - 3 дні залежно від населеного пункту (адреси представництв компанії). Точно можна дізнатися у співробітників самій "Нова Пошта". Термін кур'єрської доставки додому або офіс може перевищувати вказаний на 1 день. При виборі цього способу доставки на телефонний номер, вказаний при оформленні замовлення в нашому магазині, вам буде відправлено сполучення з номером товарно-транспортної накладної, що відповідає відправці вашого замовлення. При отриманні глюкометра в представництві компанії "Нова пошта" або у кур'єра, вам знадобиться документ, що засвідчує особу і номер товарно-транспортної накладної, по якій відправляли Ваше замовлення.

Будь ласка, зверніть увагу, доставлений глюкометр знаходиться в пункті видачі товару не більше 5 днів, після чого вирушає назад.

Показано 1 по 8 із 23 (всього сторінок: 3)