тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

Апарат для вимірювання цукру в крові — так називають прилад під назвою глюкометр Abbott FreeStyle Optium Neo H.

Ціна на тест смужки дуже демократична. Переконайтеся на сториці тест смужок FreeStyle Optium №100

Це інноваційний електронний прилад, розрахований для професійних вимірів двох показників, таких як вміст глюкози і -кетонов, в крові пацієнта. Дозволяє провести діагностику, як в медичних установах, так і в домашніх умовах.

Цей апарат має особливості:

  • Дає можливість індивідуалізувати всі налаштування інсуліну для кожного пацієнта, а так само зберігати зразки налаштувань.
  • Для проведення електрохімічного аналізу потрібно 0,6мкл, що знижує у пацієнта наявність больових відчуттів при частому проведенні діагностики.
  • Дуже добре підійде користувачам, які потребують як в частому проведенні аналізу, так і відстежує свої показники періодично, прилад пропонує графіки, корисні лікаря для обговорення з пацієнтом.
  • У приладі є два елементи живлення CR 2032 і USB-кабель для з'єднання з комп'ютером і перенесення даних.
  • Відповідає всім стандартам ISO 1519.

Слід відзначити, що глюкометр компактний, зручний в експлуатації, з великим монохромним екраном і чіткими цифрами, оснащений підсвічуванням для зняття показників в темному приміщенні. У комплекті глюкометра є провід для підключення до комп'ютера і можливість перенесення даних на ПК, а наявність підказок, в тому числі і звукових, дозволяє максимально точно провести всі виміри.

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Глюкометр FreeStyle Optium Neo H, (ABBOTT, США) купити в Київі можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення