тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 
Голки моделі Микро-Файн є універсальним витратним матеріалом, оскільки застосовувати їх можна разом з різними шприц-ручками. Встановлюються вони в прилад шляхом укручування. У одній упаковці знаходиться сто стерильних голок, кожна з яких індивідуально запакована. Голки Микро-Файн надані виробником в досить широкому асортименті, а це означає, що ви без особливих проблем зможете підібрати для себе найбільш відповідний варіант. З цим витратним матеріалом ін'єкції інсуліну стануть комфортними і практично безболісними. Не використайте голку багаторазово, оскільки вона є одноразовим витратним матеріалом.
Купити голки Микро-Файн для інсулінових ін'єкцій, довга яких складає вісім міліметрів, за найбільш доступною і вигідною ціною в Україні ви зможете в нашому інтернет-магазині.
Голки МикроФайн 8 мм мають збільшений внутрішній просвіт голки, що забезпечує швидке і практично безболісне введення інсуліну. Середня довжина голки з діаметром 0.3 мм ідеально підходить для більшості пацієнтів. Універсальне різьблення дозволяє використати ці голки практично з усіма моделями шприц-ручек :
 
Шприц-ручка Хумапен Луксура (Humapen Luxura)
Шприц-ручка Хумапен Луксура ДТ (Humapen Luxura DT)
Шприц-ручка Оптипен Про 1 (Optipen Pro 1)
Шприц-ручка Оптиклик (Opticlick)
Шприц-ручка Солостар (Solostar)
Шприц-ручка Биоматик Пен (Biomatic Pen)
Шприц-ручка Биосулин Пен (Biosulin Pen)
Шприц-ручка Новопен 3 (Novopen 3)
Шприц-ручка Новопен Деми (Novopen Demi)
Шприц-ручка Новопен 4 (Novopen 4)
Шприц-ручка ФлексПен (FlexPen)
Сумісність голок підтверджується незалежними тестами.

 

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Голки до інсулінових шприц ручок ➫➫➫ Київ ➫➫➫ Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення