тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 
Одноразові голки BD Micro - Fine Plus 0,23(32G)x4 mm призначені для введення інсуліну з використанням автоматичних шприц-ручек. Голки сумісні практично з усіма моделями шприц-ручек українських і іноземних виробників.
Ультракоротка і ультратонка голка довжиною 4 мм. Голки BD Мікро-Файн Плюс 0,23 x 4 мм рекомендовані для дітей та худорлявих дорослих з невеликою товщиною шару підшкірної клітковини. Не вимагає формування шкірної складки, так як мінімальна довжина цієї голки гарантує надходження інсуліну в підшкірну клітковину. Ін'єкція проводиться під прямим кутом ┹ до поверхні шкіри.
Голки BD Мікро-Файн Плюс 0,23 x 4 мм виготовлені з кращої хірургічної сталі. Нова технологія з виробництва тонкостінних голок забезпечує м'яку і надійну підшкірну ін'єкцію інсуліну для всіх пацієнтів. Універсальне різьблення дозволяє використати ці голки практично з усіма моделями шприц-ручек :

Иглы детские для инсулиновых ручек

Шприц-ручка Хумапен Эрго (Humapen Ergo)
Шприц-ручка Хумапен Луксура (Humapen Luxura)
Шприц-ручка Хумапен Луксура ДТ (Humapen Luxura DT)
Шприц-ручка Оптипен Про 1 (Optipen Pro 1)
Шприц-ручка Оптиклик (Opticlick)
Шприц-ручка Солостар (Solostar)
Шприц-ручка Биоматик Пен (Biomatic Pen)
Шприц-ручка Биосулин Пен (Biosulin Pen)
Шприц-ручка Новопен 3 (Novopen 3)
Шприц-ручка Новопен Деми (Novopen Demi)
Шприц-ручка Новопен 4 (Novopen 4)
Шприц-ручка ФлексПен (FlexPen)
Сумісність голок підтверджується незалежними тестами.
При виготовленні інсулінових голок використовувалася унікальна тонкостінна технологія, що дозволяє зробити процедуру введення інсуліну гранично безболісною і швидкою. Голка, довжина якої складає усього чотири міліметра, є відмінним рішенням для дітей, а також для тих людей, яким уперше робляться ін'єкції інсуліну. Голки Микро-Файн робляться в щонайширшому асортименті, що дозволяє вибрати найбільш оптимальну довжину і діаметр голки. У одній упаковці знаходиться сто одноразових стерильних голок, кожна з яких поміщена в індивідуальну упаковку. Цей витратний матеріал не можна використати більше одного разу. Після виконання ін'єкції голку рекомендується викинути. Ця модель голки для інсулінових ін'єкцій не має ніяких вікових обмежень, її можна використати навіть для новонароджених.

 

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Голки 0,23 (32G) до шприц-ручек в Київі можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення