тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

Універсальні голки Wellion MEDFINE Plus для інсулінових шприц-ручок

Надзвичайно тонка голка з огранюванням у поєднанні з тонким силіконовим покриттям для легкого проникнення забезпечує максимальний комфорт. Розширений внутрішній діаметр голки забезпечує оптимальне введення інсуліну.

Захисний ковпачок кожної голки має свій колір відповідно до довжини голки, для того щоб було легко відрізнити голки різної довжини. (кодування за кольором).

Надзвичайно тонкі універсальні голки Wellion MEDFINE Plus довжиною 12 мм діаметром 29G або 0,33 мм для інсулінових шприц-ручок доступні в різних довжинах для задоволення індивідуальних потреб хворих на цукровий діабет.

В упаковці 100 голок.

Правильне використання

  • Для використання нової голки для інсулінових шприц-ручок спочатку зніміть гігієнічне покриття.
  • Після цього вкрутіть голку до Вашої шприц-ручки (підходить для всіх стандартних ручок), а потім зніміть зовнішній захисний ковпачок голки.
  • При введенні комбінованого інсуліну або НПХ- інсуліну потрібно дуже обережно та повільно струснути шприц-ручку для повного та рівномірного змішування інсуліну.
  • При використанні чистого інсуліну не потрібно цього робити. Після зняття зовнішнього захисного ковпачка треба провести тест на проникність. Для цього введіть дві одиниці інсуліну в шприц-ручку та виприсніть його в повітря. Повторюйте, доки інсулін не з'явиться на кінчику голки.
  • Після цього в шприц-ручку може бути введена необхідна доза інсуліну. Введіть голку в шкіру і натисніть на спускову кнопку на ручці.
  • Порахуйте до 10 і тільки після цього видаліть голку з шкіри. Якщо ви робити ін’єкцію в складку шкіри, утримуйте голку там увесь час, поки Ви рахуєте до 10.
  • Тепер відкрутіть використану голку з шприц-ручки – Ви можете використати зовнішній захисний ковпачок. Утилізуйте голку в контейнер для використаних голок Wellion.

Купити голки до інсулінових шприц ручок

Примітка: Якщо кришка контейнера для використаних голок вже закрита, не можна знову відкривати її. Це дозволить захистити необізнаних пацієнтів від контакту з використаними голками в процесі утилізації.

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Купити голки до інсулінових шприц ручок ➫ Київ ➫Львів ➫ Луцьк ➫Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення