тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

Оплата і доставка

Доставка по Україні:

Доставка в будь-яке місто України здійснюється транспортними компаніями («Нова Пошта», «Автолюкс», «Нічний Експрес», «Інтайм», «Міст Експрес» та ін.) і оплачується згідно з діючими тарифами компаній.

Якщо доставка здійснюється «Новою Поштою», «Інтайм» або «УкрПоштою» можлива оплата товару по факту отримання.
Доставка іншими транспортними компаніями здійснюється лише за умов попередньої оплати замовлення.

Увага!

 
Якщо у Вас з якихось причин не виходить оформити замовлення через "Корзину" - повідомте будь ласка про своє замовлення у формі електронного листа на один із зазначених у розділі "Контакти" електронних адрес, вказавши спосіб швидкого зв'язку з Вами.

Курьер
доставка по Києву безкоштовно від 5000 грн в перебігу доби після узгодження замовлення - після узгодження дати, часу і способу оплати зі співробітником. Також можлива безкоштовна доставка акційних товарів згідно з умовами акциї. Довідки у оператора.

Забрати самостійно:
- у м. Київ тільки у буденні дні, окрім суботи, воскресіння і святкових днів з 9-00 ранку до 17-00, бул. Вацлава Гавела, 18, швидкісний трамвай 1, 3 , або 14, 15.  Час і номер замовлення (ОБОВ'ЯЗКОВО) узгодити за телефонами: 044-383-18-82; 097-527-89-21; 093-25-77-443; 099-208-9831. Оформлене і узгоджене замовлення може бути забрано будь-ким, необхідно тільки знати номер замовлення!

 
Можлива доставка "Укрпоштою" у строки та згідно тарифів "Укрпошти" тільки в населенні пункти, де відсутні інші служби доставки.
 
 
Нова Пошта
Можливий тільки в ті міста де є представництво "Нова Пошта".
 
Представництва "Нова Пошта" по Україні ...
 
Delivery
Можливий тільки в ті міста де є представництво "Delivery"
 
Представництва "Делівері" ...
 
Міст Експрес
Можливий тільки в ті міста де є представництво "Міст Експрес"
 
Мережа філій "Міст Експрес" ...
 
Інтайм
Можливий тільки в ті міста де є представництво "Інтайм"
 
Регіональні представництва "Intime" ...