тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

Для тих, кому необхідно часто робити аналіз глюкози в крові - ми пропонуємо заощадити час і гроші, замовляючи тест-полоски за гуртовими цінами в нашому інтернет-магазині.

Звертайте увагу: при якій кількості тест-полосок актуальні ціни, вказані в цьому розділі.

 Якщо кількість тест-полосок, необхідне Вам, відрізняється від вказаного на сторінці Товару - звертайтеся до оператора. Він повідомить Вам індивідуальну ціну.Тест полоски купить с доставкой
Тест смужки для глюкометра - ціна дуже важлива, коли доводиться робити аналіз кілька разів в день. Ми стараємося, щоб у Вас була можливість купити тест смужки недорого і швидко.
Тест полоски к глюкометру
 
Так само звертаємо Вашу увагу на те, що при купівлі 3-х і більше упаковок №50 ми оплачуємо доставку Поштою до складу одержувача. Послугу післяплати і адресної доставки оплачує одержувач.
Купити тест смужки до глюкометра можно разом з іншими необхідними витратними матеріалами, таки як голки до інсулінових ручок, ланцети. інсулінові шприци та інше.
Показано 1 по 8 із 11 (всього сторінок: 2)