тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини тест полоски акку чек актив купить глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime тест полоски к глюкометру тест-полоски к глюкометру ime-dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить киев тест полоски он колл плюс купить

до кошику

Корзина покупок
 

Тест полоски Accu Chek Active оптова ціна

Виробництво Roche Diagnostics

Призначені для кількісного визначення глюкози у свіжій капілярній крові, обробленій гепарином літію або гепарином амонія, або ЭДТА, а також - якщо кров наноситься на тест-смужку поза приладом - в артеріальній крові і в крові новонароджених(у неонатології).

Після розкриття контейнера тест-полоски можна використати до закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці 

Капилярне заповнення тест-полоски
Візуальна опція допомагає перевірити рівень глюкози навіть у тому випадку, якщо приладу немає поряд з Вами. Потрібно просто звірити колір контрольного вікна на тест-полоске з кольором на контейнері  Порівняння з шкалою на флаконі тест-полосок слід проводити через 30 секунд і завершити не пізніше чим через 60 секунд після того, як крапля крові була нанесена на тест-смужку.
Кодування за допомогою кодової пластинкикупить тест полоски акку чек актив киев
Проба крові - 1,5мкл. 
Упаковка - 50шт. 

Ціна від 8 упаковок

Час виміру - 5 сек.

Для спрощення контролю за рівнем цукру в крові, ви зможете заносити в пам'ять приладу до 350 результатів вимірів, кожен з яких супроводжуватиметься вказівкою точної дати і часу проведення тесту. Також, глюкометр надає Вам можливість розрахувати середній рівень глюкози в крові за тиждень, два тижні або місяць. Інформація, отримана за допомогою глюкометра Акку-чек, допоможе Вашому лікареві прописати для вас найбільш відповідну дієту і кількість цукрознижуючих медичних препаратів. Ні в якому разі не прибігайте до самолікування на підставі свідчень глюкометра.

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Тест смужки можно купити від 8 упаковок можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення