тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

Тест полоски Accu Chek Active + безкоштовна доставка

тест полоски дешево

Призначені для кількісного визначення глюкози у свіжій капілярній крові, обробленій гепарином літію або гепарином амонія, або ЭДТА, а також - якщо кров наноситься на тест-смужку поза приладом - в артеріальній крові і в крові новонароджених(у неонатології).

Після розкриття контейнера тест-полоски можна використати до закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці 

Капилярне заповнення тест-полоски
Візуальна опція допомагає перевірити рівень глюкози навіть у тому випадку, якщо приладу немає поряд з Вами. Потрібно просто звірити колір контрольного вікна на тест-полоске з кольором на контейнері  Порівняння з шкалою на флаконі тест-полосок слід проводити через 30 секунд і завершити не пізніше чим через 60 секунд після того, як крапля крові була нанесена на тест-смужку.
Кодування за допомогою кодової пластинкитест полоски акку чек актив киев
Проба крові - 1,5мкл. 
Упаковка - 50шт. 

Ціна від 5 упаковок

Час виміру - 5 сек.

Для спрощення контролю за рівнем цукру в крові, ви зможете заносити в пам'ять приладу до 350 результатів вимірів, кожен з яких супроводжуватиметься вказівкою точної дати і часу проведення тесту. Також, глюкометр надає Вам можливість розрахувати середній рівень глюкози в крові за тиждень, два тижні або місяць. Інформація, отримана за допомогою глюкометра Акку-чек, допоможе Вашому лікареві прописати для вас найбільш відповідну дієту і кількість цукрознижуючих медичних препаратів. Ні в якому разі не прибігайте до самолікування на підставі свідчень глюкометра.

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Accu-Chek Active краща ціна ✓Київ ✓Львів ✓Тернопіль ✓Житомир ✓Чернівці ✓Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення