тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

Тест полоски IME - DC дешево по 5 упаковок

призначені тільки для використання з глюкометром IME - DC.

Виймати тест-смужку з упаковки необхідно безпосередньо перед виміром. Увага! Тест-полоски чутливі до вологи. 

Тест-полоски можна брати сухими і чистими пальцями у будь-якому місці. 
Упаковка з тест-полосками завжди має бути щільно закрита. Вона має покриття, підтримувальне тест-полоски сухими. Тому ні в якому разі не перекладайте тест-полоски в іншу ємність.
Зберігати тест-полоски при нормальній кімнатній температурі. Не ставити тест-полоски в холодильник. Температура зберігання складає +10 - +40 °C. 
Термін придатності упаковки з тест-полосками - 18 місяців з дати виробництва
Термін придатності тест-полосок після відкриття - 3 місяці або до дати закінчення терміну придатності - залежно від того, яка дата настане раніше. 
Індикатор об'єму крові для аналізу на краю тест-полоски(при достатньому рівні - зона індикації набула червоного кольору, при недостатньому - прилад починає зворотній відлік для повторного виміру з новою тест-полоской) 
У упаковці тест-полосок знаходяться два тубуси що містять 25 тест-полосками кожен.
З кожною упаковкою тест-полосок поставляється чіп-ключ, що містить калібрувальну інформацію. 
Тест-смужка сама втягує необхідну кількість крові для аналізу, необхідно тільки піднести краплю крові до краю тест-полоски.
 
Склад реактивів тест-полоски : 
36.6%% - глюкозо-оксидаза
41.0%% - фероціанід калію
23.4%% - не реакційно-здібні інгредієнти.
Важливо: оскільки є невелика відмінність у вмісті кисню в капілярах різних частин тіла, то для постійного моніторування рівня глюкози в крові слід використати капілярну кров, узяту з пальця.

Якщо Ви використовуєте кров отриману з альтернативних місць перед проведенням аналізу проконсультуйтеся з виробником або з врачем, що Вас лікує

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Тест смужки упаковані 2 по 25 ✓Ціна ✓Відгуки ✓Купити в Київі від 5 упаковок можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення