тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

Тест смужки для вимірювання цукру купити в м. Київ — Україна

При виборі глюкометра потрібно обов'язково порахувати, скільки в місяць вам потрібно тест-смужок. Так можна визначити скільки потрібно витратити коштів на витратні матеріали для глюкометра – ланцети і тест-смужки.

Основна сума складається з вартості тест-смужок.  Приклад: Вам потрібно п'ять вимірів в день, 5 множимо на 31 день. Запишіть на аркуші паперу отриману цифру, наприклад 155 тест смужок.  Дана цифра стане вам у пригоді для того, щоб зробити вибір на користь того чи іншого глюкометра.смужки для вимірювання цукру

Смужки для вимірювання цукру ми отримуємо безпосередньо від постачальників, минувши оптових продавців. Тому ціни на тест смужки до глюкомерам у нас мінімальні, і Ви можете купити тест-полоски дешево і у будь-яких кількостях.

Якщо Ви вирішили купити тест смужки до глюкометра

Тест полоски Акку Чек Актив Бионайм Ван Тач и другие у кількості 5 - ти упаковок тест-полосок №50 і більше - доставка Новою Поштою до Вашого складу (наприклад в м. Харків, Ніжин, Полтава та інші) безкоштовно.
Ми допоможемо Вам зменшити витрати при купівлі тест-полосок для Вашого глюкометра.
Службою доставки "Нова Пошта" Доставка тест смужок займає 1 - 3 дні залежно від населеного пункту (адреси представництв компанії). Точно можна дізнатися у співробітників самій "Нова Пошта". Термін кур'єрської доставки додому або офіс може перевищувати вказаний на 1 день. При виборі цього способу доставки на телефонний номер, вказаний при оформленні замовлення в нашому магазині, вам буде відправлено сполучення з номером товарно-транспортної накладної, що відповідає відправці вашої купівлі. При отриманні товару в представництві компанії "Нова пошта" або у кур'єра, вам знадобиться документ, що засвідчує особу і номер товарно-транспортної накладної, по якій відправляли Ваше замовлення.
Будь ласка, зверніть увагу, доставлений товар знаходиться в пункті видачі товару не більше 5 днів, після чого вирушає назад.
 Послугу післяплати і адресної доставки оплачує одержувач.
Наявність, терміни, вказані на упаковці і ціна на ті, що цікавлять Вас тест-полоски Вам повідомить оператор по будь-якому вказаному телефону в робочий час. У неробочий час можна скористатися кнопкою "Замовити  дзвінок", вказавши номер Вашого мобільного телефону і слушний для дзвінка час.

Чому купувати тест смужки для глюкометрів у нас зручно

Великий вибір, різні моделі і виробники, оперативна доставка, вигідна ціна на тест смужки, можливі знижки при купівлі від 3-х упаковок №50 будь-кому тест смужок, гуртова ціна для постійних покупців, інші витратні матеріали (голки до інсулінових ручок, інсулінові шприци, ланцети). І найважливіше - тест смужки завжди в наявності, ми маємо свій запас тест смужок на власному складі.

У разі, якщо у Вас є можливість отримати тест-полоски тільки Укрпоштою - Вам будуть вислані реквізити для попередньої оплати, і після оплати ми вишлемо Ваше замовлення за вказаною адресою.

Показано 1 по 8 із 30 (всього сторінок: 4)