тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини тест полоски акку чек актив купить глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime тест полоски к глюкометру тест-полоски к глюкометру ime-dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить киев тест полоски он колл плюс купить

до кошику

Корзина покупок
 

Тест смужки Акку Чек Перформа

призначені для використання з глюкометрами Accu-Сhek Performa і Акку-Чек Перформа Нано для кількісного визначення рівня глюкози в свіжій венозній, артеріальній, неонатальній і капілярній цільній крові, взятій з кінчика пальця.

Тест смужки Accu Сhek Performa разом з глюкометрами Accu-Сhek Performa складають повну тест- систему для діагностики in vitro лікарями в лікувальних закладах, а також пацієнтами, хворими на цукровий діабет, в домашніх умовах. Система калібрована по венозній крові з різними концентраціями глюкози.

Діапазон вимірювання системи 0,6-33,3 ммоль/лтест-полоски акку-чек перформа в украине
Об’єм проби 0,6 мкл
Час тестування 5 секунд
Точність системи відповідає стандарту EN ISO 15197

Переваги: 

  • 6 золотих електродів:     Електроди на тест-смужках взаємодіють з технічними засобами системи і кодовим чіпом для здійснення всебічної перевірки якості, наприклад перевірки цілісності тест-смужки перед проведенням кожного вимірювання, так швидко, що ви навіть не помітите! Попередження про закінчення терміну придатності:      Тест-смужки Акку-Чек Перформа можна використовувати протягом усього терміну придатності, зазначеного на упаковці.
  • Попередження про закінчення терміну придатності тест-смужок забезпечує додаткову зручність і безпеку.
  • Адаптація до температури і вологості:     Тест-смужки Акку-Чек Перформа адаптовані до спеки, холоду і вологості, що забезпечує високу точність результатів вимірювань.
  • Маленька крапля крові:     
  • Для вимірювання рівня глюкози в крові за допомогою тест-смужок Акку-Чек Перформа потрібно всього 0,6 мікролітра крові. Таким чином процес проколювання стає менш болючим, так як ви можете робити прокол меншої глибини. Крім того, завдяки потреби в меншій кількості крові знижується ймовірність нанесення недостатньої кількості крові.
  • Можливість повторного нанесення крові:     У разі якщо система визначить, що кількість нанесеної крові є недостатнім для проведення вимірювання, ви зможете нанести додаткову кількість крові протягом 5 секунд.
  • Швидкий капілярний принцип заповнення:     Віконце для нанесення крові на тест-смужках забезпечено капілярами, які діють за принципом лійки і вбирають кров дуже швидко, завдяки чому процес нанесення крові стає більш зручним.  Завдяки широкому воронкоподібного капіляру стає простіше нанести зразок крові точно в потрібне місце, що особливо важливо для пацієнтів з руховими порушеннями. Велика і зручна зона тіста. Унікальна будова зони тесту на тест-смужці робить роботу з нею зручною і дозволяє користуватися нею літнім людям.
  • Після відкриття контейнера тест-смужки Accu-Chek Performa можна використовувати протягом усього терміну придатності, зазначеного на упаковці.тест полоски акку чек перформа цена

У тест-полосках Accu - Chek Performa використовується електронний чіп, який встановлюється один раз при першому використанні глюкометра.
Упаковка 50 тест-смужок

Виробництво Roche Diagnostics

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Смужки до глюкометрів Accu Chek Performa ціна ☞ Київ ☞ Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення