тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

 

Тест смужки Акку Чек Перформа

призначені для використання з глюкометрами Accu-Сhek Performa і Акку-Чек Перформа Нано для кількісного визначення рівня глюкози в свіжій венозній, артеріальній, неонатальній і капілярній цільній крові, взятій з кінчика пальця.

Тест смужки Accu Сhek Performa разом з глюкометрами Accu-Сhek Performa складають повну тест- систему для діагностики in vitro лікарями в лікувальних закладах, а також пацієнтами, хворими на цукровий діабет, в домашніх умовах. Система калібрована по венозній крові з різними концентраціями глюкози.

Діапазон вимірювання системи 0,6-33,3 ммоль/лтест-полоски акку-чек перформа в украине
Об’єм проби 0,6 мкл
Час тестування 5 секунд
Точність системи відповідає стандарту EN ISO 15197

Переваги: 

  • 6 золотих електродів:     Електроди на тест-смужках взаємодіють з технічними засобами системи і кодовим чіпом для здійснення всебічної перевірки якості, наприклад перевірки цілісності тест-смужки перед проведенням кожного вимірювання, так швидко, що ви навіть не помітите! Попередження про закінчення терміну придатності:      Тест-смужки Акку-Чек Перформа можна використовувати протягом усього терміну придатності, зазначеного на упаковці.
  • Попередження про закінчення терміну придатності тест-смужок забезпечує додаткову зручність і безпеку.
  • Адаптація до температури і вологості:     Тест-смужки Акку-Чек Перформа адаптовані до спеки, холоду і вологості, що забезпечує високу точність результатів вимірювань.
  • Маленька крапля крові:     
  • Для вимірювання рівня глюкози в крові за допомогою тест-смужок Акку-Чек Перформа потрібно всього 0,6 мікролітра крові. Таким чином процес проколювання стає менш болючим, так як ви можете робити прокол меншої глибини. Крім того, завдяки потреби в меншій кількості крові знижується ймовірність нанесення недостатньої кількості крові.
  • Можливість повторного нанесення крові:     У разі якщо система визначить, що кількість нанесеної крові є недостатнім для проведення вимірювання, ви зможете нанести додаткову кількість крові протягом 5 секунд.
  • Швидкий капілярний принцип заповнення:     Віконце для нанесення крові на тест-смужках забезпечено капілярами, які діють за принципом лійки і вбирають кров дуже швидко, завдяки чому процес нанесення крові стає більш зручним.  Завдяки широкому воронкоподібного капіляру стає простіше нанести зразок крові точно в потрібне місце, що особливо важливо для пацієнтів з руховими порушеннями. Велика і зручна зона тіста. Унікальна будова зони тесту на тест-смужці робить роботу з нею зручною і дозволяє користуватися нею літнім людям.
  • Після відкриття контейнера тест-смужки Accu-Chek Performa можна використовувати протягом усього терміну придатності, зазначеного на упаковці.тест полоски акку чек перформа цена

У тест-полосках Accu - Chek Performa використовується електронний чіп, який встановлюється один раз при першому використанні глюкометра.
Упаковка 50 тест-смужок

Виробництво Roche Diagnostics

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Смужки до глюкометрів Accu Chek Performa ціна ☞ Київ ☞ Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення