тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 

Тест смужки для виміру рівня холестерину в крові Wellion® LUNA №5 ☞ Київ ☞ УкраїнаТест смужки Wellion LUNA зручного розміру, що полегшує вилучення з флакона та встановлення в порт приладу і робить ці процедури простими та зручними.
 Кінчик тест-смужки, який вбирає кров в зону реакції за допомогою Sip-in-технології, знаходиться на достатній відстані від приладу для запобігання забруднення приладу кров'ю.
Прибор для измерения холестерина в крови
 Для використання з приладами Wellion LUNA.
 Вміст: 5 штук
Тест-смужки для визначення рівня холестерину в крові Wellion LUNA є високотехнологічним продуктом.
Тест-смужка складається з різних шарів, що містять електроди, які були розміщені за допомогою складної процедури.
Під час тестування виникає струм, який перетворюється в результат рівня холестерину в крові і відображається на дисплеї.

Висока точність вимірів підтверджена сертифікатом стандарту ISO 15197 2013 року

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Тест смужки для виміру рівня холестерину в крові Wellion® LUNA №5 ☞ Київ ☞ Україна можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення