тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 
Тест-смужки для виміру рівня глюкози в крові Wellion LUNA оснащені технологією NO CODE, яка гарантує додаткову безпеку.
 
Кінчик тест-смужки, який вбирає кров в зону реакції за допомогою Sip-in-технології, знаходиться на достатній відстані від приладу для запобігання забруднення приладу кров'ю. Для використання з приладами Wellion LUNA.
 
 Тест-смужка складається з різних шарів, що містять електроди, які були розміщені за допомогою складної процедури, в той час як в зоні реакції застосовується біологічний субстрат - глюкозооксидаза. Глюкозооксидаза є ферментом, який вступає в реакцію з глюкозою в крові специфічним чином. Під час цієї реакції виникає струм, який перетворюється в результат рівня глюкози в крові і відображається на дисплеї.   
Упаковка: 2 контейнера по 25 тест полосок.
Тест полоски для глюкометра Wellion LUNA
Час виміру -  5 сек.
Об’єм зразка для тестування (мікролітри) - 0,5
Калібрування - плазма
Дані тест смужки можна використати тільки з глюкометром моделі Wellion LUNA Duo. І тільки для визначення глюкози в крові.
Для визначення холестерину застосовувати спеціальні тестові смужки  №5 для виміру холестерину.
 
Після декількох років досліджень та розробок компанія MED TRUST спромоглася досягти того, що тестування можна проводити при рівні гематокриту 25-60%. Ця нова технологія тест-смужок гарантує точні результати тестувань при різній консистенції зразків крові – додаткова безпека!

Висока точність вимірів підтверджена сертифікатом стандарту ISO 15197 2013 року

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Тест смужки для глюкометра Wellion® LUNA можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення