тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

до кошику

Корзина покупок
 
Тест-полоски для визначення глюкози в крові BETACHEK VISUAL №50
Термін придатності - жовтень 2018 р.

визуальные тест-полоски купить в Украине

Найпростіший і економічніший спосіб виміру рівня глюкози в крові БЕЗ ПРИЛАДУ 
BETACHEK VISUAL це налитическая система для виміру концентрації глюкози в капілярній цільній крові. 
Концентрація глюкози оцінюється візуально, порівнянням з колірною шкалою на етикетці тубуса для концентрацій від 1 до 55 ммоль/л . 
Вона складається з двох просочених спеціальним реагентом пластинів, прикріплених до одного кінця пластикової смужки. 
Інструкція по застосуванню:тест смужки бетачек
1. Покрити краплею крові реактивну зону 
2. Через 30 сік витерти серветкою кров
3. Через 60 сік порівняти з колірною шкалою 
Аналіз заснований
На реакції глюкозо оксидази/пероксидазы, яка міститься в реагентных пластинах разом з колірними індикаторами і іншими реагентами. Глюкоза крові окислюється у присутності кисню повітря, утворюючи стехіометричні кількості перекису водню. В результатіЗберігати тест-полоски при нормальній кімнатній температурі. Не ставити тест-полоски в холодильник. Температура зберігання складає +10 - +40 °C.
Важливо: оскільки є невелика відмінність у вмісті кисню в капілярах різних частин тіла, то для постійного моніторування рівня глюкози в крові слід використати капілярну кров, узяту з пальця. (Якщо Ви використовуєте кров отриману з альтернативних місць перед проведенням аналізу проконсультуйтеся з виробником або Вашому врачем, що лікує)

Отримати кваліфіковану консультацію про прилади, і про те, як користуватися приладами Купить визуальные тест полоски Бетачек можна у нашого консультанта, зателефонувавши на наші телефони: м. Київ (044) 383 18 82
      (099) 208 98 31            (093) 257 74 43        (097) 710 64 36

Оплата і доставка Зробити замовлення