тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини тест полоски акку чек актив купить глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime тест полоски к глюкометру тест-полоски к глюкометру ime-dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить киев тест полоски он колл плюс купить

Як зробити замовлення?

Як зробити замовлення?

Перший спосіб замовлення вибраного Вами товару онлайн Переваги цього способу : можливість зробити замовлення у будь-який час доби і у будь-який день тижня, мінімум витраченого часу. Недолік: наявність замовленого товару і час доставки Ви дізнаєтеся тільки після остаточного узгодження із співробітником інтернет-магазину.

Процедура замовлення і його оформлення
Коли Ви вже визначилися з покупками, Ви можете сміливо вирушати по посиланню " Кошик" на сторінку замовлення, де показані усі відібрані Вами товари. Тут Ви зможете відкоригувати їх кількість, видалити непотрібні або помилково вибрані товари. Уважно вивчіть варіанти і відмітьте потрібний Вам "Спосіб оплати" і "Спосіб доставки".

Заповніть віконця, що залишилися незаповненими, уважно подивитеся усі параметри замовлення, і якщо все правильно, натисніть кнопку "Замовити товар".

В процесі оформлення Вашого замовлення, він проходить наступні стадії:
Підтвердження замовлення - після того, як Ви оформили замовлення, комп'ютер автоматично відправляє на вказаний Вами "e-mail" підтвердження про його отримання. Незабаром замовлення буде оброблено нашим менеджером. Як правило, обробка триває не більше 1-2 годин в робочий час.

Формування замовлення - перше, що ми робимо, обробляючи ваше замовлення, резервуємо його на складі. Після того, як товар зарезервований, наш менеджер зв'язується з Вами по електронній пошті або по телефону, які Ви вказали в реєстраційній формі, для того, щоб ще раз підтвердити комплектацію і вартість Вашого замовлення. Це допоможе уникнути можливих помилок.

На жаль, іноді бувають випадки, коли замовлений Вами товар закінчується на складі, і ми не можемо повністю виконати Ваше замовлення. В цьому випадку ми зв'язуємося з Вами для узгодження подальших дій - відправити спочатку частину замовлення, а бракуючі товари доставляти у міру їх появи.

Другий спосіб замовлення вибраного Вами товару онлайн: У формі електронного листа. Для цього необхідно відправити електронний лист на один з вказаних в розділі Контакти, вказати в Темі листа " Замовлення" і в тілі листа опис вибраного Вами товару і Ваші контактні дані.
Переваги і недоліки Першого способу (дивитись вище)

Третій спосіб замовлення вибраного Вами товару в телефонному режимі: Додзвонитися на будь-який вказаний на сайті телефон, або замовити "Зворотній телефонній дзвінок".
Переваги: можна одночасно упізнати наявність, актуальність цін; погоджувати час і спосіб доставки.
Недолік: можна здійснити тільки в робочий час(див. графік роботи)