тест полоски one touch select тест полоски к глюкометру гамма мини глюкометр цена киев купить тест полоски бионайм тест полоски bionime купить тест полоски акку чек актив купить тест полоски для глюкометра ime dc тест полоски акку чек перформа accu chek performa тест полоски купить киев глюкометр finetest premium отзывы тест-полоски freestyle optium купить киев иглы инсулиновые BD Micro-Fine купить тест полоски on call plus

Як зробити замовлення?

Як зробити замовлення?

Перший спосіб замовлення вибраного Вами товару онлайн Переваги цього способу : можливість зробити замовлення у будь-який час доби і у будь-який день тижня, мінімум витраченого часу. Недолік: наявність замовленого товару і час доставки Ви дізнаєтеся тільки після остаточного узгодження із співробітником інтернет-магазину.

Процедура замовлення і його оформлення
Коли Ви вже визначилися з покупками, Ви можете сміливо вирушати по посиланню " Кошик" на сторінку замовлення, де показані усі відібрані Вами товари. Тут Ви зможете відкоригувати їх кількість, видалити непотрібні або помилково вибрані товари. Уважно вивчіть варіанти і відмітьте потрібний Вам "Спосіб оплати" і "Спосіб доставки".

Заповніть віконця, що залишилися незаповненими, уважно подивитеся усі параметри замовлення, і якщо все правильно, натисніть кнопку "Замовити товар".

В процесі оформлення Вашого замовлення, він проходить наступні стадії:
Підтвердження замовлення - після того, як Ви оформили замовлення, комп'ютер автоматично відправляє на вказаний Вами "e-mail" підтвердження про його отримання. Незабаром замовлення буде оброблено нашим менеджером. Як правило, обробка триває не більше 1-2 годин в робочий час.

Формування замовлення - перше, що ми робимо, обробляючи ваше замовлення, резервуємо його на складі. Після того, як товар зарезервований, наш менеджер зв'язується з Вами по електронній пошті або по телефону, які Ви вказали в реєстраційній формі, для того, щоб ще раз підтвердити комплектацію і вартість Вашого замовлення. Це допоможе уникнути можливих помилок.

На жаль, іноді бувають випадки, коли замовлений Вами товар закінчується на складі, і ми не можемо повністю виконати Ваше замовлення. В цьому випадку ми зв'язуємося з Вами для узгодження подальших дій - відправити спочатку частину замовлення, а бракуючі товари доставляти у міру їх появи.

Другий спосіб замовлення вибраного Вами товару онлайн: У формі електронного листа. Для цього необхідно відправити електронний лист на один з вказаних в розділі Контакти, вказати в Темі листа " Замовлення" і в тілі листа опис вибраного Вами товару і Ваші контактні дані.
Переваги і недоліки Першого способу (дивитись вище)

Третій спосіб замовлення вибраного Вами товару в телефонному режимі: Додзвонитися на будь-який вказаний на сайті телефон, або замовити "Зворотній телефонній дзвінок".
Переваги: можна одночасно упізнати наявність, актуальність цін; погоджувати час і спосіб доставки.
Недолік: можна здійснити тільки в робочий час(див. графік роботи)